404  

A keresett oldal nem található.
  • kenburns2
    Eladó Építési telek, Kunbaracs
    1000 m2 Telek   |  
    Eladó építési telek!   Kunbaracson  1000 m²-es építési telek eladó! Aki Kecskemét közelségére vágyik, de mégsem ott szeretne egy nyugalmas családi fészket felépíteni, annak bátran ajánlom figyelmébe ezt az újonnan kimért építési telket. A szépsége a fekvésében rejlik, hiszen a település azon részén lett kialakítva, ami egy  tájvédelmi területre néz, annak minden flórájával/faunájával együtt, páratlan természetes táj veszi körül. Olyan ingatlant lehet rá tervezni, aminek az összes ablakából csodálatos panoráma tárul elénk. Villany van a telken. 30 %-os beépíthetősége van területnek. Hívjon bizalommal!
    0
  • kenburns2
    Kiadó Garázs, Kecskemét
    16 m2   |   1 Szoba   |  
    Kecskemét belvárosának szélén KIADÓ 16 nm-es garázs. Száraz ingatlan, így tárolásra is alkalmas   Az ingatlan bérléséhez két havi kaució és egy havi bérleti díj szükséges. Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetés, hívjon bizalommal!
    0
  • kenburns2
    Eladó Családi ház, Kecskemét
    230 m2   |   439 m2 Telek   |   6 Szoba   |  
    Kecskeméten a belváros szélén a Váczi János utcában, felújításra szoruló, 2 generáció együttélésére is alkalmas 6 szobás családi ház ELADÓ. Jellemzők:  - 439 nm telek - 230 nm lakótér - felújításra szorul - földszinten 2 szoba  - emeleten nappali + 3 szoba - 2 generáció együttélésére is alkalmas  - tárolók - összközműves - vegyes tüzelésű kazán + gázkazán   HÍVJON BIZALOMMAL, MUTATOM!
    0
  • kenburns2
    Eladó Telephely, Ballószög Ballószög
    12000 m2 Telek   |  
    Kecskemét TELEPHELY ELADÓ !
    0
  • kenburns2
    Kiadó Iroda egyéb, Kecskemét
    37 m2   |  
    Kecskemét kedvelt részén a belváros peremén, exclusive minőségben kialakított,  2 emeleti, bútorozott, 37 nm-es iroda KIADÓ. Az irodaházban különböző méretű irodák bérelhetők. Az ingatlan jellegénél fogva alkalmas irodának, de bármilyen szolgáltatási és üzleti célra is kiválóan hasznosítható frekvetált elhelyezkedése miatt! Főbb jellemzői: - Jó megközelíthető autóval, busszal és gyalogosan is. - A bérlők és az idelátogatók ingyen parkolhatnak az autóikkal az irodaház parkolójában. - Az irodaház területére egy biztonságos beléptető rendszeren keresztül juthatnak be. - Bármely időpontban lehetőség van a használatra, legyen az este vagy hétvége. - Az irodák tágasak, világosak, kényelmesek, részben bútorozottak, központi fűtéssel és klímával rendelkeznek. - Minden bérlő rendelkezésére áll a teakonyha és a mellékhelyiség. - BÉRLETI DÍJ TARTALMAZZA AZ ÖSSZES REZSI KÖLTSÉGET, kivétel az internet szolgáltatás - Internet szolgáltatás rendelhető külön díjazás ellenében - 2 havi kaució szükséges a bérléshez AZONNAL KÖLTÖZHETŐ!! Az ár az ÁFÁ-t nem tartalmazza. Hívjon bizalommal!  
    0
  • kenburns2
    Eladó Telephely, Kocsér
    280 m2   |   3888 m2 Telek   |  
    Eladó Telephely, ami Kecskemét 30 km-es vonzáskörzetében található !
    0
  • kenburns2
    Eladó Építési telek, Kecskemét Szarkás
    6432 m2 Telek   |  
    Eladó építési telek
    0
  • kenburns2
    Eladó Villa, kastély, kúria, Ladánybene
    6000 m2   |   125 m2 Telek   |   3 Szoba   |  
    Gyönyörű környezetben Ladánybenei kúria eladó
    0
  • kenburns2
    Eladó Családi ház, Kecskemét Belváros
    353 m2   |   367 m2 Telek   |  
    ELADÓ Kecskemét városközponti polgári lakás rendelőkkel!!
    0
  • kenburns2
    Eladó Családi ház, Kecskemét Belváros
    270 m2   |   702 m2 Telek   |   8 Szoba   |  
    Befektetésre ajánlott Munkásszállásnak.  A nagypolgári jellegű ingatlan 3 teljesen önálló egyenként 90 négyzetméteres lakásból áll. A belváros közepén, de mégis teljesen elzárva élhetik mindennapjaikat. A környék a lehető legjobb helyen van logisztika szempontjából és bevásárlás szempontból egyaránt. A vasút és buszpályaudvar körülbelül 250 méterre, a belvárosi buszpályaudvar kb: 400 méterre. A nagypiac szomszédságában van az ingatlan. Emellett Penny, Spar és Univer áruház is 200 méteren belül található. Az udvar teljesen zárt, egy nagykapun keresztül lehet bejutni. Az udvarra bejutva 2-3 autó részére kényelmes parkolás biztosított. Ugyancsak az udvaron található egy külön építmény, amely jól felszerelt nyári konyhaként funkcionál. Ez igen kedvelt volt az eddigi lakók körében, mivel így nem a lakásokat füstölik be, emellett közösségi térként is tökéletes. Az udvaron még található, bogrács, grillsütő, kerti bútorok. Az ingatlanban a homlokzati nyílászárók cseréltek 3 rétegű üvegezésűre. 2024 őszén a fűtéskorszerűsítés is megtörtént, új radiátoros HŐSZIVATTYÚS fűtésrendszer lett kiépítve, ami a használati meleg vizet is előállítja.   A 3 lakásból 2 teljesen egyforma paraméterekkel és felszereltséggel rendelkezik. Mind a kettőben 3 szoba található. Az alaprajzon látható 1-es lakás 2 külön bejáratú apartmanra lett bontva, mind a kettő apartman saját fürdőszobával és konyhával rendelkezik.  1-es lakás A apartman: Konyha, fürdőszoba 1 hálótér. Az apartman 45 négyzetméter a hálószoba 32 négyzetméter. 4 fő kényelmes elhelyezése! B apartman: Pontosan ugyanazok a paraméterek! 4 fő kényelmes elhelyezése!Itt igény szerint az egy hálóteret paravánokkal ketté lehet választani, mivel a méret kényelmesen lehetővé teszi!   2-es lakás:  2 nagyszoba és 1 kisebb szoba. Itt is saját konyha fürdőszoba. 3-3 fő a nagy szobákba 2 a kisebbikbe! Összesen 8 fő fér el. 3-as lakás: Tökéletesen ugyanazok  a paraméterek mint a kettes lakásban. Tehát itt is 8 fő. Köszönöm, hogy elolvasta a hirdetésem, ha felkeltettem az érdeklődését keressen bizalommal.
    0

Milyen ingatlant keres?

Eladó
Kiadó
-
millió Ft
-
m2
-
m2

  Legfrissebbek

Eladó ingatlana van,
vagy épp ingatlant keres?
Adja meg adatait és segítünk!

Az Adatkezelési tájékoztatót elolvastam és elfogadom.
Üzenet küldése

  Munkatársaink